Mam Talent > Odcinki Edycja 1 > Mam Talent I – Wielki Finał

Mam Talent I – Wielki Finał

1__a_final_mamtalent627

Oto nadeszła wiekopomna chwila. Pierwsza edycja programu Mam Talent dobiegła końca. W Wielkim Finale zwyciężył duet Melkart Ball, swoim występem zachwycając wszystkich, zgromadzonych zarówno w studio, jak i przed telewizorami. Drugie miejsce przypadło młodziutkiej i bardzo perspektywicznej Klaudii Kulawik, a ostatnim miejscem na podium musieli zadowolić się panowie z Audiofeels.

Wielki Finał to było rewelacyjne przeżycie. Każdy z uczestników, którym dane było do niego awansować dał z siebie dosłownie wszystko, a tyle talentów zgromadzonych w jednym miejscu- to może się powtórzyć tylko w finale następnej edycji. Wszystkim finalistom należą się ogromne oklaski i najwyższy szacunek. Ssnake dał po raz kolejny pokaz akrobatyki cyrkowej, która emanowała prawdziwym pięknem. Blady Kris pokazał, że w kwestii beatboxu jest wręcz profesorem i należy do jeśli nie światowej, to na pewno europejskiej czołówki. Gumowa Magda Staszewska udowodniła wszystkim, że ludzkie ciało tak naprawdę nie ma ograniczeń i odpowiednio wyćwiczone, może zdziałać cuda. Paulina Lenda i Mateusz Ziółko dali popis swoimi głosami, wprawiając wszystkich w zdumienie tym, że nie mają jeszcze podpisanego z nikim kontraktu płytowego. Niewidoma Ewa Lewandowska wlała nadzieję w serca wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu są nie do końca sprawni i powoli zaczęli tracić wiarę, dając się pokonać własnej niepełnosprawności. Siedmioletni Ziemowit Świtalski i jedenastoletnia Klaudia Kulawik pozwalają wierzyć w to, że w najmłodszym pokoleniu drzemie niewyczerpany potencjał i możemy spać spokojnie z tą świadomością. Audiofeels z kolei udowodniło, że w Polsce istnieją jeszcze oryginalne i utalentowane zespoły, które nie są nastawione jedynie na jak największą sprzedaż płyt, ale przede wszystkim czerpią radość z muzyki. I oczywiście Melkart Ball – pochwała dla możliwości ludzkiego ciała, niezwykły duet akrobatyczny, który budzi w człowieku kult ludzkiego ciała.

Pierwsza edycja Mam Talent za nami – miejmy nadzieję, że wszystkie kolejne będą przynajmniej na tym samym, wysokim poziomie!Kategorie:Odcinki Edycja 1 Tagi: